Керування

Пошук
11.02.2011 @ 15:40
posted by admin

Публічне акціонерне товариство «Індуктор» засновано за рішенням Міністерства машинобудування військово-промислового комплексу та конверсії України від 30.05.1994 р. № 806, шляхом перетворення державного підприємства – заводу «Індуктор» (1969 року створення) у відкрите акціонерне товариство, відповідно до Указу Президента України «Про корпоратизацію підприємств від 15.05.1993 р., а з 9 грудня 2012 р. згідно чинного законодавства України перереєстровано у ПАТ «Індуктор».

На сьогоднішній день товариством освоєно сучасні технології інфрачервоного нагріву, що дало можливість налагодити серійне виробництво опалення нового покоління «Індіго», блоки якого доцільно використати в модернізації застарілих енергозатратних сушильних технологій та організувати нове, енергозберігаюче, високотехнологічне виробництво сушильних камер овочів і фруктів, деревини, сушок барабанного, шахтного та конвеєрного типів, що дасть можливість оптимізувати споживання енергоносіїв в масштабі не тільки окремого підприємства, а й країни в цілому.

Використання високоякісної сировини, застосування новітніх технологій і обробка на спеціальному обладнанні робить продукцію надійною, максимально функціональною та довговічною. Продукція ПАТ «Індуктор» пройшла чисельні випробування і має сертифікати та висновки, що підтверджують її екологічну чистоту, безпеку для життя і здоров’я громадян, а також відповідність нормативам технологічних процесів.

Основними виробничими напрямками ПАТ «Індуктор» є освоєння більш високотехнологічної продукції, а саме:

Лінія інфрачервоного сушильного комплексу (барабанного типу) ЛІСК-Б «Індіго»

Лінія інфрачервоної сушки і гранулювання (барабанного типу) ЛІСГ-Б «Індіго»

Лінія інфрачервоної сушки зернових (барабанного типу) ЛІСЗ-Б «Індіго»

Comments are closed.